Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

spotkania w 2007 roku

16.01.  Katowice 1x 
20–21.02.  Głogów 6x 
23.02.  Konin, Stare Miasto 
13.03.  Opole – Leśnica, Opole Filia nr 4 
14.03.  Ciechanowice, Prudnik 
27.03.  Oleśnica 
28.03.  Dobroszyce, Syców 
03.04.  Częstochowa, Łazy 
13.04.  Sulejówek, Stara Miłosna 
16.04.  Słupsk – Nowa Wieś Lęborska, Łebień 
17.04.  Główczyce, Łęczyce 
18.04.  Słupsk, Przedszkole nr 1”Bajkowa kraina”, SP nr 1
19.04.  Człuchów, Polnica, Słupsk – Szpital Wojewódzki Oddział Chirurgii Dziecięcej 
20.04.  Słupsk SP 5, Ustka 
21.04.  Gdańsk Oliwa
24–25.04. Puławy 4x 
27.04.  Łęczyca – Witonia, Łęczyca, Piątek 
07.05.  Głuchołazy 3x 
08.05.  Głuchołazy 2x, Kędzierzyn Koźle 
09.05.  Częstochowa, Poczesna 
10.05.  Łask , Buczek 
14.05.  Żelechlinek, Rawa Mazowiecka
15.05.  Rybnik BP, ul. Szafranka 7, Wodzisław Śląski MBP, Daszyńskiego 2 
16.05.  Lędziny 2x, Przedszkole
17.05.  Brójce GBP
21.05.  Inowrocław 2x 
22.05.  Radziejów 2x /Szkoła Muzyczna 1x /
23– 24.05. Płock 5x 
26.05.  Warszawa – BP B Staszica 5
27.05.  Trzemeszno 2x
30.05.  Borzymy, Ełk 
31.05.  Rokiciny, Ujazd 
01.06.  Łódź, Klub Nauczyciela 
05.06.  Ożarów 2x 
06.06.  Sandomierz, Opatów
13.06.  Radomsko 2x 
15.06.  Mielec – Tuszów Narodowy 
16.06.  Mielec MBP
18.06.  Włocławek  BP Warszawska 11/13, BP Żytnia 66/68
19.06.  Toruń BP Franciszkańska 12, BP Łysakowskiego 29/35
20.06.  Radomsko 2x 
07.09.  Lipsko 
14.09.  Wrocław MBP Filia 16, Kolista 17. Filia 46, Chorzowska 55, Filia 47, Polna 4
15.09.  Wrocław Filia nr 22, Chociebuska 8-10
25.09.  Wodzisław –  Radlino, Racibórz
06.10.  Komorów 
09.10.  Łódź Górna DK Lokatorska 13 
17.10.  Kocierzew
19.10.  Nowe Miasto n. Wartą –  Boguszyn, Chocicze
23.10.  Brzeg Dolny – Wołów, Pogalewo Wielkie
24.10.  Niemcza 2x, Bielawa 1x
26.10.  Imielin, Chełm Śląski 
07.11.  Jabłonków 2x, Bukowiec 
08.11.  Bystrzyca, Nawsie
13.11.  Tarnów –  Koszyce Małe, Tarnów 2x 
14.11.  Tarnów SP nr 17, Norwida 22, SP nr 19, SP w Tarnowcu
15.11.  Tarnów SP nr 8, Bitwy pod Studziankami 5, SP nr 8
16.11.  Mikołów 
19–21.11.  Opole 10x 
26–28.11.  Koło 9x 
29.11.  Mogilno – Wylatów, Gębice SP, Mogilno Sp nr 3 
04– 07.12.  Gdańsk MBP – 13x 
08.12.  Elbląg 
12.12.  Czarnków, Kuźnica Czarnkowska, Trzcianka