Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

spotkania w 2008 roku

29.01.  Kutno 2x 
07.03.  Krzyż  – Biała SP, Trzcianka BP 2x 
02.04.  Zielona Góra 10x – Dychów, Bobrowice, Krosno Odrzańskie, Zielona Góra 
03.04.  Wschowa, Nowe Miasteczko, Nowa Sól 
04.04.  Lubsko, Żary, Lipinki Łużyckie
07.04.  Warszawa 2x – BP Anielewicza 2, BP Górnośląska 
09.04.  Koszalin 8x – Filia nr 9, Filia nr 1, BPMiG Bobolice 
10.04.  MBP Mielno, Filia Sarbinowo, BPMiG Polanów 
11.04.  Koszalin Filia nr 12, Filia nr 6
14.04.  Słupsk - Ustka MBP, Zaleskie SP, Słupsk SP5 
15.04.  Przechlewo, Człuchów MBP 
16.04.  Żelkowo SP, Objazda SP
17.04.  Słupsk SP nr 8, Warcino SP
18.04.  Głobino SP, Lębork MBP 
21.04.  Tomaszów Mazowiecki 3x Muzeum , POW 11/15 
28.04.  Koło 2x 
06.05.  Jastrzębie Zdrój 2x 
07.05.  Brzeszcze, Miedźna
08.05.  Radomsko 2x 
09.05.  Niepołomice, Przełęże 
12.05.  Rędziny, Częstochowa
13.05.  Niemcza 2x 
15.05.  Konin 3x – Turek, Brudzew, Kowale Pańskie 
16.05.  Ślesin Napoleona 8, Sompolno Piotrkowska 8
19.05.  Rawicz 2x 
20.05.  Krzykosy, Śrem 
21.05.  Częstochowa 2x 
26.05.  Łódź Przedszkole 175 
27.05.  Chodzież 2x  Budzyń,Chodzież 
28.05.  Chodzież, Margonin, Szamocin 
29.05.  Poznań 1x Księgarnia z Bajki
02.06.  Toruń 2x 
03.06.  Waganiec, Ciechocinek 
04.06.  Radom 2x 
09.06.  Krotoszyn MBP 
19.06.  Golina BP
17.09.  Zamość 3x – BP, Kamienna 20, Sitaniec, GOK Grabowiec 
25.09.  Zabrze, MBP Filia nr 20, Chorzów Filia nr 9, Bytom Filia nr 12
26.09.  Woźniki BP, Tarnowskie Góry,Filia nr 2 
07– 09.10.  Płock 8x 
15.10.  Lubaczów 5x – GBP Basznia Dolna, GBP Krowica Sama, GBP Lisie Jamy 
16.10.  GBP Młodowo, GBP Załuż 
17.10.  Horyniec Zdrój 1x 
21.10.  Ozimek MiGBP, Jemielnica GBP 
22.10.  Olszanka GBP, Namysłów MiGBP, Opole MBP 
23.10.  Komprachcice GBP, Izbicko GBP 
14.11.  Dąbrowa Górnicza 1x
19.11.  Polkowice – Pustków Wilczkowski, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce 
20.11.  Grębocice, Rzeczyca
21.11.  Polkowice 2x 
24.11.  Bydgoszcz 2x 
25.11.  Sępólno Krajeńskie, Więcbark 
28.11.  Kobierzyce 1x 
01.12.  Lędziny 3x 
04.12.  Dębica 3x