Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

spotkania w 2010 roku

29.01.  Ryczywół BP, Mickiewicza 14, Ludomy BP
05.02.  Markowice MiPBP Filia nr 10 – SP, Racibórz MiPBP Oddz. Dla dzieci
09.02.  Klonowa GBP 
18.02.  Kozłów GBP 
22.02.  Łochów BP, Wyszków MGBiP im. C. K. Norwida
23.02.  Błonie, Przedszkole Niepubliczne Tygrysek. Izabelin GBP
24.02.  Warszawa BP, ul. Egipska  
25.02.  Łódź CKN
01.03.  Ostromecko, Bydgoszcz
02.03.  Ciechocin SP
03.03.  Wadowice GBP 
04.03.  Koszyce, Muzeum Ziemi Koszyckiej
08.03.  Chojna MBP , Gryfino MBP,
09.03.  Goleniów MiPBP, Osina 54 Zespół Szkół Publicznych 
10.03.  Międzyzdroje MBP, Dźwinów MBP, Niechorze SP
11.03.  Płock – GBP Nowy Duninów, GBP Słubice
12.03.  Rogozino FB, Płock, Filia nr 4 
13.03.  Płock, Galeria Wisła Salon EMPIK
15.03.  Choceń GBP,  Kowal MBP
16.03.  Nidzica MBP 3x 
17.03.  Nidzica 2x, Olsztynek 
18.03.  Mrągowo MBP
19.03.  Reszel BP, Barciany GBP
22.03.  Baborów Gminny Zespół Oświaty Kultury i Sportu, 
23.03.  Mikołów MBP
24.03.  Poznań 2x – SP, Osiedle Oświecenia 64, Wichrowe Wzgórza 1x
25.03.  Poznań Księgarnia z bajki, Wichrowe wzgórza 2x 
26.03.  Poznań, Przedszkole nr38 Orle gniazdo
29.03.  Koszalin Filia nr 11, Filia nr 4, Stare Bielice 
30.03.  Świerczyno BP, Rosnowo BP, Polanów BP 
31.03.  Biesiekierz BP, Sianów BP 
07.04.  Miasteczko Śląskie MBP Oddz. dla dzieci,  Piekary Śląskie MBP
08.04.  Katowice MDK im. Koszutka, Siewierz MGBP 
14.04.  Łódź Filia nr 1, Filia nr 10, Brzeźna 10 
15.04.  Niewiadów  SP, Brójce GBP 
16.04.  Łódź SP Krokusowa 15/17
19.04.  Nowe Miasto Lubawskie MBP, Woźnice SP
20.04.  Kiwity GBP, Tolknicko MGBP
21.04.  Hel MBP, Reda MBP,
22.04.  Gdańsk 3x 
23.04.  Człuchów MBP, Rzeczenica GBP
26.04.  Wieliczka MBP, Myślenice MBP
27.04.  Wiśniowa k/Myślenic 2x 
29.04.  Radomyśl Wlk 
30.04.  Skarżysko Kamienna PiMBP
04.05.  Bytoń 1x 
05.05.  Płock – Bulkowo, Drobin 
06.05.  Radzanowo, Wyszogród 
07.05.  Gostyń 2x 
10.05.  Gliwice 2x 
11.05.  Gliwice MBP
12.05.  Alwernia MGBP
13.05.  Dąbie GBP, Gręzówka GBP, Krynka GBP, Łuków MBP
14.05.  Gołąbki, Zespół Szkół, Aleksandrów GBP, Strzyżew GBP 
17.05.  Sztumskie Centrum Kultury, BP Mickiewicza 23, Mikołajki Pomorskie, GBP, Malbork
            MBP
18.05.  Luzino 3x 
19.05.  Wejherowo PiMBP, Kowale Przedszkole „Skrawek Nieba”
20.05.  Nowa Wieś Lęborska GBP, Bytów MBP
21.05.  Darłowo MBP, Domasławice31 GBP 
24.05.  Pszczyna MiGBP, Bieruń GBP
25.05.  Kędzierzyn Koźle 3x
26.05.  Brzeg Dolny 2x  MiGBP
27.05.  Trzebnica BP
28.05.  Sędziszów,Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II BP, Gołcza 69 BP 
31.05.  Józefów k/Warszawy MBP
01.06.  Kielce WBP, Sędowice GBP
02.06.  Kije GBP, Pińczów MBP 
04.06.  Kąty GBP
07.06.  Nowy Sącz, Biecz MiGBP 
08.06.  Krosno 3x MBP 
10.06.  Rzeszów WiMBP Filia nr 6, Niebylec GBP, Brzozów MBP 
11.06.  Zagórz MGBP. Jasło MBP, Frysztak GBP  
14.06.  Warszawa SP nr 112
15.06.  Jaktorów SP, Międzyborów Zespół Szkół Publicznych, Rybno GBP 
16.06.  Kraków SP nr 51  2x
05.07.  Imielin MBP 
19.07.  Zgorzelec, Pieńsk
06.09.  Trąbki Wielkie BP, Gniew BP
07.09.  Gdańsk, Filia pod żółwiem, Sztutowo BP 
08.09.  Hel MBP 
09.09.  Wejherowo PiMBP, Strzępcz Zespół Szkół  
10.09.  Inowrocław 2x
13.09.  Zakliczyn BP, Paleśnica SP, Stróże SP 
14.09.  Olkusz PiMGBP
15.09.  Myszyniec MGBP, Kadzidło GBP 
16.09.  Ostrołęka MBP, Lelis GBP 
17.09.  Ryn MBP
27.09.  Księży Dwór SP, Płośnica GBP. Lidzbark Welski MBP 
28.09.  Iłowo Wieś GBP, Rybno GBP, Działdowo GBP 
29.09.  Łódź, Tomaszowska 2 
30.09.  Lublin Filia nr 12, Filia nr 28
01.10.  Ostrów Lubelski BP
04.10.  Koluszki MBP
05.10.  Lewin Brzeski BP, Skorogoszcz SP
06.10.  Prusinowice GBP, Biała Nyska BP
07.10.  Nysa BP, Łambinowice SP 
08.10.  Jawor BP, Legnica, Filia Zbiorów Muzycznych, Prochowice SP
11.10.  Cegłów SP, Podciernie SP 
12.10.  Mrozy GBP, Wesoła BP Zesp. Szkół nr 94
15.10.  Jastrzębie Zdrój MBP, Żywiec Biblioteka Samorządowa
18.10.  Bolesławiec MBP, Łubnice GBP 
19.10.  Łódź, CKM, Lokatorska 13
20.10.  Piotrków BP Jerozolimska 29, Filia nr 1
22.10.  Rudniki GBP, Sternalice BP, Olesko BP 
26.10.  Jerzmanowice 364 PiGBP 
28.10.  Oleśna SP (Alwernia) 
03.11.  Ropczyce CK
04.11.  Czeladź MBP 
08.11.  Borzęcin GBP 
09.11.  Zgierz ul. Boya Żeleńskiego 4, Łódź, Zachodnia 44
15.11.  Grzegorzew GBP, Kościelec GBP
16.11.  Witkowo BPMiG, Niechanowo GBP 
17.11.  Łubowo GBP, Kiszkowo GBP
18.11.  Tarnowo Podgórne GBP, Trzcianka BPMiG 
19.11.  Borek Wlk. 2x SP, Szkolna 1,  Zesp. Szk. 
22.11.  Szprotawa Przedszkole pod dębami, Kożuchów BPMiG, Mirostowice Dolne BP
23.11.  Łapczyce DK 
24– 25.11. Cieszyn 5x
29.11.  Bystra BP, Wilkowice BP
03.12.  Lubin MBP, Filia Norwida 10 
08.12.  Czarnków Huta BP, Trzcianka MBP 2x
09.12.  Drewnica SP, Stegna Przedszkole, Sztutowo SP